JoKeS xD

23. února 2009 v 10:39 | WeBMiSs |  *FuN*
Kupoval v obchodním domě úplnou výbavu pro začínající lyžařku. Lyže, hole, přeskáče, lékárničku, svetry a další věci. Pak se ptal: "A dostanu u vás taky detektivky?" Prodavač se divil a on vysvětluje: "A co bude chudinka číst v nemocnici?"

Jeden dohazovač do nebe vychválil ženichovi přednosti jeho nastávající. Ženich po prvním setkání s nevěstou rozčileně vyčítá dohazovači: "Vždyť šilhá, nos má křivý a jedno ucho větší než druhé." "No co," vzdychne dohazovač, "kdo mohl vědět, že nemáte rád Picassa."

Ptá se slečna v erotickém salónu zákazníka: "Přejete si masáž uklidňující nebo rozčilující?" "A jaký je v tom rozdíl?" "Při placení, pane."


Víte, proč blondínka nechodí do supermarketu? Protože na dveřích je napsáno ,,táhněte k sobě,,

Víte, proč blondýnka před semaforem tančí? Myslí si, že je na diskotéce!

Příjde králíček do obchodu se zeleninou a ptá se: "Dobrý den, máte šroubky?" "Ne, zajíčku, nemáme." Příjde druhý den a ptá se na šroubky a znovu je nemají. Prodavač: "Jestli ještě příjdeš, pověsíme tě za kšandy vedle tohoto obrazu!" Příjde třetí den a prodavač ho pověsí za kšandy vedle obrazu prezidenta a králíček se zeptá: "Taky jste chtěl šroubky?"

Vletí dva komáři do tělocvičny: "Brr! Tady je ale zima," utrousí jeden. "Vydrž, chvíli tu pobudeme a trochu to tu zadýcháme!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama